Rezultate

Etapa 1

Unirea Slobozia

3 - 
0

Petrolistul Boldeşti

02 Sep, 2016

Arsenal Malu

0 - 
1

CS Tunari

02 Sep, 2016

FC Viitorul II

3 - 
2

Astra II Giurgiu

02 Sep, 2016

Înainte Modelu

2 - 
3

Metaloglobus Bucureşti

02 Sep, 2016

SC Popeşti Leordeni

2 - 
1

Delta Dobrogea Tulcea

02 Sep, 2016

Axiopolis Cernavodă

0 - 
0

Dinamo II Bucureşti

02 Sep, 2016

CSM Olteniţa

2 - 
1

Viitorul Domneşti

02 Sep, 2016

Etapa 2

Petrolistul Boldeşti

3 - 
2

CSM Olteniţa

09 Sep, 2016

CS Tunari

1 - 
1

Unirea Slobozia

09 Sep, 2016

Astra II Giurgiu

3 - 
1

Arsenal Malu

09 Sep, 2016

Metaloglobus Bucureşti

2 - 
2

FC Viitorul II

09 Sep, 2016

Delta Dobrogea Tulcea

1 - 
1

Înainte Modelu

09 Sep, 2016

Dinamo II Bucureşti

0 - 
0

SC Popeşti Leordeni

09 Sep, 2016

Viitorul Domneşti

3 - 
2

Axiopolis Cernavodă

09 Sep, 2016

Etapa 3

Axiopolis Cernavodă

3 - 
2

Petrolistul Boldeşti

16 Sep, 2016

CSM Olteniţa

0 - 
1

CS Tunari

16 Sep, 2016

Unirea Slobozia

0 - 
1

Astra II Giurgiu

16 Sep, 2016

Arsenal Malu

1 - 
3

FC Viitorul II

16 Sep, 2016

Delta Dobrogea Tulcea

2 - 
3

Metaloglobus Bucureşti

16 Sep, 2016

Înainte Modelu

2 - 
2

Dinamo II Bucureşti

16 Sep, 2016

SC Popeşti Leordeni

0 - 
0

Viitorul Domneşti

16 Sep, 2016

Etapa 4

Petrolistul Boldeşti

1 - 
0

SC Popeşti Leordeni

23 Sep, 2016

CS Tunari

2 - 
1

Axiopolis Cernavodă

23 Sep, 2016

Astra II Giurgiu

1 - 
1

CSM Olteniţa

23 Sep, 2016

FC Viitorul II

3 - 
0

Unirea Slobozia

23 Sep, 2016

Metaloglobus Bucureşti

2 - 
0

Arsenal Malu

23 Sep, 2016

Dinamo II Bucureşti

5 - 
2

Delta Dobrogea Tulcea

23 Sep, 2016

Viitorul Domneşti

2 - 
3

Înainte Modelu

23 Sep, 2016

Etapa 5

Înainte Modelu

4 - 
3

Petrolistul Boldeşti

30 Sep, 2016

SC Popeşti Leordeni

2 - 
0

CS Tunari

30 Sep, 2016

Axiopolis Cernavodă

2 - 
3

Astra II Giurgiu

30 Sep, 2016

CSM Olteniţa

2 - 
3

FC Viitorul II

30 Sep, 2016

Unirea Slobozia

4 - 
1

Arsenal Malu

30 Sep, 2016

Dinamo II Bucureşti

1 - 
3

Metaloglobus Bucureşti

30 Sep, 2016

Delta Dobrogea Tulcea

2 - 
1

Viitorul Domneşti

30 Sep, 2016

Etapa 6

Petrolistul Boldeşti

0 - 
2

Delta Dobrogea Tulcea

07 Oct, 2016

CS Tunari

3 - 
3

Înainte Modelu

07 Oct, 2016

Astra II Giurgiu

1 - 
2

SC Popeşti Leordeni

07 Oct, 2016

FC Viitorul II

5 - 
0

Axiopolis Cernavodă

07 Oct, 2016

Arsenal Malu

1 - 
3

CSM Olteniţa

07 Oct, 2016

Metaloglobus Bucureşti

2 - 
0

Unirea Slobozia

07 Oct, 2016

Viitorul Domneşti

3 - 
1

Dinamo II Bucureşti

07 Oct, 2016

Etapa 7

Metaloglobus Bucureşti

1 - 
0

Viitorul Domneşti

14 Oct, 2016

Dinamo II Bucureşti

2 - 
0

Petrolistul Boldeşti

14 Oct, 2016

Delta Dobrogea Tulcea

1 - 
2

CS Tunari

14 Oct, 2016

Înainte Modelu

0 - 
0

Astra II Giurgiu

14 Oct, 2016

SC Popeşti Leordeni

2 - 
1

FC Viitorul II

14 Oct, 2016

Axiopolis Cernavodă

4 - 
1

Arsenal Malu

14 Oct, 2016

CSM Olteniţa

2 - 
3

Unirea Slobozia

14 Oct, 2016

Etapa 8

CSM Olteniţa

2 - 
3

Metaloglobus Bucureşti

21 Oct, 2016

Petrolistul Boldeşti

0 - 
1

Viitorul Domneşti

21 Oct, 2016

CS Tunari

3 - 
3

Dinamo II Bucureşti

21 Oct, 2016

Astra II Giurgiu

1 - 
2

Delta Dobrogea Tulcea

21 Oct, 2016

FC Viitorul II

3 - 
0

Înainte Modelu

21 Oct, 2016

Arsenal Malu

0 - 
6

SC Popeşti Leordeni

21 Oct, 2016

Unirea Slobozia

1 - 
1

Axiopolis Cernavodă

21 Oct, 2016

Etapa 9

Axiopolis Cernavodă

3 - 
2

CSM Olteniţa

28 Oct, 2016

Metaloglobus Bucureşti

3 - 
2

Petrolistul Boldeşti

28 Oct, 2016

Viitorul Domneşti

1 - 
0

CS Tunari

28 Oct, 2016

Dinamo II Bucureşti

1 - 
1

Astra II Giurgiu

28 Oct, 2016

Delta Dobrogea Tulcea

3 - 
1

FC Viitorul II

28 Oct, 2016

Înainte Modelu

14 - 
1

Arsenal Malu

28 Oct, 2016

SC Popeşti Leordeni

0 - 
3

Unirea Slobozia

28 Oct, 2016

Etapa 10

CSM Olteniţa

1 - 
2

SC Popeşti Leordeni

04 Noi, 2016

Axiopolis Cernavodă

1 - 
1

Metaloglobus Bucureşti

04 Noi, 2016

CS Tunari

2 - 
2

Petrolistul Boldeşti

04 Noi, 2016

Astra II Giurgiu

2 - 
1

Viitorul Domneşti

04 Noi, 2016

FC Viitorul II

0 - 
0

Dinamo II Bucureşti

04 Noi, 2016

Arsenal Malu

3 - 
4

Delta Dobrogea Tulcea

04 Noi, 2016

Unirea Slobozia

4 - 
0

Înainte Modelu

04 Noi, 2016

Etapa 11

Delta Dobrogea Tulcea

2 - 
4

Unirea Slobozia

11 Noi, 2016

Înainte Modelu

2 - 
2

CSM Olteniţa

11 Noi, 2016

SC Popeşti Leordeni

1 - 
1

Axiopolis Cernavodă

11 Noi, 2016

Metaloglobus Bucureşti

4 - 
1

CS Tunari

11 Noi, 2016

Petrolistul Boldeşti

2 - 
3

Astra II Giurgiu

11 Noi, 2016

Viitorul Domneşti

1 - 
2

FC Viitorul II

11 Noi, 2016

Dinamo II Bucureşti

6 - 
0

Arsenal Malu

11 Noi, 2016

Etapa 12

CSM Olteniţa

2 - 
0

Delta Dobrogea Tulcea

18 Noi, 2016

Axiopolis Cernavodă

3 - 
1

Înainte Modelu

18 Noi, 2016

SC Popeşti Leordeni

1 - 
2

Metaloglobus Bucureşti

18 Noi, 2016

Astra II Giurgiu

0 - 
1

CS Tunari

18 Noi, 2016

FC Viitorul II

0 - 
1

Petrolistul Boldeşti

18 Noi, 2016

Arsenal Malu

0 - 
6

Viitorul Domneşti

18 Noi, 2016

Unirea Slobozia

2 - 
1

Dinamo II Bucureşti

18 Noi, 2016

Etapa 13

Viitorul Domneşti

2 - 
1

Unirea Slobozia

25 Noi, 2016

Dinamo II Bucureşti

1 - 
1

CSM Olteniţa

25 Noi, 2016

Delta Dobrogea Tulcea

2 - 
1

Axiopolis Cernavodă

25 Noi, 2016

Înainte Modelu

3 - 
3

SC Popeşti Leordeni

25 Noi, 2016

Metaloglobus Bucureşti

2 - 
0

Astra II Giurgiu

25 Noi, 2016

CS Tunari

2 - 
1

FC Viitorul II

25 Noi, 2016

Petrolistul Boldeşti

5 - 
1

Arsenal Malu

25 Noi, 2016

Etapa 14

Viitorul Domneşti

0 - 
1

CSM Olteniţa

03 Mar, 2017

Petrolistul Boldeşti

1 - 
2

Unirea Slobozia

03 Mar, 2017

CS Tunari

3 - 
0

Arsenal Malu

03 Mar, 2017

Astra II Giurgiu

2 - 
2

FC Viitorul II

03 Mar, 2017

Metaloglobus Bucureşti

1 - 
0

Înainte Modelu

03 Mar, 2017

Delta Dobrogea Tulcea

2 - 
2

SC Popeşti Leordeni

03 Mar, 2017

Dinamo II Bucureşti

2 - 
2

Axiopolis Cernavodă

03 Mar, 2017

Etapa 15

Axiopolis Cernavodă

1 - 
2

Viitorul Domneşti

10 Mar, 2017

CSM Olteniţa

1 - 
0

Petrolistul Boldeşti

10 Mar, 2017

Unirea Slobozia

0 - 
0

CS Tunari

10 Mar, 2017

Arsenal Malu

0 - 
3

Astra II Giurgiu

10 Mar, 2017

FC Viitorul II

0 - 
2

Metaloglobus Bucureşti

10 Mar, 2017

Înainte Modelu

1 - 
4

Delta Dobrogea Tulcea

10 Mar, 2017

SC Popeşti Leordeni

2 - 
3

Dinamo II Bucureşti

10 Mar, 2017

Etapa 16

Dinamo II Bucureşti

2 - 
1

Înainte Modelu

17 Mar, 2017

Viitorul Domneşti

1 - 
0

SC Popeşti Leordeni

17 Mar, 2017

Petrolistul Boldeşti

1 - 
2

Axiopolis Cernavodă

17 Mar, 2017

CS Tunari

1 - 
0

CSM Olteniţa

17 Mar, 2017

Astra II Giurgiu

2 - 
1

Unirea Slobozia

17 Mar, 2017

FC Viitorul II

3 - 
0

Arsenal Malu

17 Mar, 2017

Metaloglobus Bucureşti

1 - 
1

Delta Dobrogea Tulcea

17 Mar, 2017

Etapa 17

Înainte Modelu

0 - 
1

Viitorul Domneşti

24 Mar, 2017

SC Popeşti Leordeni

2 - 
1

Petrolistul Boldeşti

24 Mar, 2017

Axiopolis Cernavodă

0 - 
1

CS Tunari

24 Mar, 2017

CSM Olteniţa

1 - 
1

Astra II Giurgiu

24 Mar, 2017

Unirea Slobozia

3 - 
1

FC Viitorul II

24 Mar, 2017

Arsenal Malu

0 - 
3

Metaloglobus Bucureşti

24 Mar, 2017

Delta Dobrogea Tulcea

3 - 
0

Dinamo II Bucureşti

24 Mar, 2017

Etapa 18

Metaloglobus Bucureşti

1 - 
0

Dinamo II Bucureşti

31 Mar, 2017

Viitorul Domneşti

5 - 
1

Delta Dobrogea Tulcea

31 Mar, 2017

Petrolistul Boldeşti

2 - 
5

Înainte Modelu

31 Mar, 2017

CS Tunari

1 - 
1

SC Popeşti Leordeni

31 Mar, 2017

Astra II Giurgiu

1 - 
2

Axiopolis Cernavodă

31 Mar, 2017

FC Viitorul II

1 - 
2

CSM Olteniţa

31 Mar, 2017

Arsenal Malu

0 - 
3

Unirea Slobozia

31 Mar, 2017

Etapa 19

Unirea Slobozia

3 - 
1

Metaloglobus Bucureşti

07 Apr, 2017

Dinamo II Bucureşti

2 - 
0

Viitorul Domneşti

07 Apr, 2017

Delta Dobrogea Tulcea

3 - 
1

Petrolistul Boldeşti

07 Apr, 2017

Înainte Modelu

2 - 
1

CS Tunari

07 Apr, 2017

SC Popeşti Leordeni

3 - 
0

Astra II Giurgiu

07 Apr, 2017

Axiopolis Cernavodă

3 - 
3

FC Viitorul II

07 Apr, 2017

CSM Olteniţa

3 - 
0

Arsenal Malu

07 Apr, 2017

Etapa 20

Arsenal Malu

0 - 
3

Axiopolis Cernavodă

14 Apr, 2017

Unirea Slobozia

3 - 
1

CSM Olteniţa

14 Apr, 2017

Viitorul Domneşti

0 - 
1

Metaloglobus Bucureşti

14 Apr, 2017

Petrolistul Boldeşti

1 - 
0

Dinamo II Bucureşti

14 Apr, 2017

CS Tunari

2 - 
0

Delta Dobrogea Tulcea

14 Apr, 2017

Astra II Giurgiu

3 - 
1

Înainte Modelu

14 Apr, 2017

FC Viitorul II

4 - 
0

SC Popeşti Leordeni

14 Apr, 2017

Etapa 21

Axiopolis Cernavodă

2 - 
0

Unirea Slobozia

21 Apr, 2017

Metaloglobus Bucureşti

1 - 
0

CSM Olteniţa

21 Apr, 2017

Viitorul Domneşti

4 - 
1

Petrolistul Boldeşti

21 Apr, 2017

Dinamo II Bucureşti

2 - 
1

CS Tunari

21 Apr, 2017

Delta Dobrogea Tulcea

2 - 
1

Astra II Giurgiu

21 Apr, 2017

Înainte Modelu

2 - 
3

FC Viitorul II

21 Apr, 2017

SC Popeşti Leordeni

3 - 
0

Arsenal Malu

21 Apr, 2017

Etapa 22

Arsenal Malu

0 - 
3

Înainte Modelu

28 Apr, 2017

Unirea Slobozia

0 - 
2

SC Popeşti Leordeni

28 Apr, 2017

CSM Olteniţa

3 - 
2

Axiopolis Cernavodă

28 Apr, 2017

Petrolistul Boldeşti

2 - 
1

Metaloglobus Bucureşti

28 Apr, 2017

CS Tunari

2 - 
3

Viitorul Domneşti

28 Apr, 2017

Astra II Giurgiu

0 - 
2

Dinamo II Bucureşti

28 Apr, 2017

FC Viitorul II

3 - 
0

Delta Dobrogea Tulcea

28 Apr, 2017

Etapa 23

Înainte Modelu

2 - 
2

Unirea Slobozia

05 Mai, 2017

SC Popeşti Leordeni

2 - 
0

CSM Olteniţa

05 Mai, 2017

Metaloglobus Bucureşti

3 - 
2

Axiopolis Cernavodă

05 Mai, 2017

Petrolistul Boldeşti

0 - 
5

CS Tunari

05 Mai, 2017

Viitorul Domneşti

3 - 
1

Astra II Giurgiu

05 Mai, 2017

Dinamo II Bucureşti

0 - 
1

FC Viitorul II

05 Mai, 2017

Delta Dobrogea Tulcea

3 - 
0

Arsenal Malu

05 Mai, 2017

Etapa 24

Arsenal Malu

0 - 
3

Dinamo II Bucureşti

12 Mai, 2017

Unirea Slobozia

3 - 
3

Delta Dobrogea Tulcea

12 Mai, 2017

CSM Olteniţa

4 - 
2

Înainte Modelu

12 Mai, 2017

Axiopolis Cernavodă

4 - 
0

SC Popeşti Leordeni

12 Mai, 2017

CS Tunari

2 - 
1

Metaloglobus Bucureşti

12 Mai, 2017

Astra II Giurgiu

4 - 
0

Petrolistul Boldeşti

12 Mai, 2017

FC Viitorul II

0 - 
3

Viitorul Domneşti

12 Mai, 2017

Etapa 25

Viitorul Domneşti

3 - 
0

Arsenal Malu

19 Mai, 2017

Dinamo II Bucureşti

2 - 
1

Unirea Slobozia

19 Mai, 2017

Delta Dobrogea Tulcea

1 - 
1

CSM Olteniţa

19 Mai, 2017

Înainte Modelu

2 - 
2

Axiopolis Cernavodă

19 Mai, 2017

Metaloglobus Bucureşti

3 - 
2

SC Popeşti Leordeni

19 Mai, 2017

CS Tunari

1 - 
0

Astra II Giurgiu

19 Mai, 2017

Petrolistul Boldeşti

0 - 
4

FC Viitorul II

19 Mai, 2017

Etapa 26

Arsenal Malu

0 - 
3

Petrolistul Boldeşti

26 Mai, 2017

Unirea Slobozia

2 - 
3

Viitorul Domneşti

26 Mai, 2017

CSM Olteniţa

2 - 
1

Dinamo II Bucureşti

26 Mai, 2017

Axiopolis Cernavodă

2 - 
5

Delta Dobrogea Tulcea

26 Mai, 2017

SC Popeşti Leordeni

0 - 
4

Înainte Modelu

26 Mai, 2017

Astra II Giurgiu

1 - 
0

Metaloglobus Bucureşti

26 Mai, 2017

FC Viitorul II

0 - 
0

CS Tunari

26 Mai, 2017

Cupa Romaniei VIII

FC Viitorul II

1 - 
3

SC Popeşti Leordeni

10 Feb, 2017